Sznurki ogrodnicze, liny, nicie lniane

Wysokiej jakości wyposażenie ogrodu podnosi jego funkcjonalność i ułatwia zadbanie o estetyczny wygląd tarasów czy altanek. Dlatego w ofercie naszego sklepu pojawił się sznurek ogrodniczy dostępny w wielu wariantach, długościach i grubościach. Dużą popularnością cieszy się między innymi kolorowa linka jutowa, która świetnie sprawdzi się do podwiązywania drzew lub krzewów. Oferujemy również sznurek polipropylenowy, który cechuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Dobrze dobrana lina jutowa kolorowa lub sznur to akcesoria ogrodnicze, które znacznie podnoszą estetykę ogrodów oraz ich funkcjonalność. Proponowane przez nasz sznurki bardzo dobrze sprawdzą się nie tylko do podwiązywania krzewów lub suszenia bielizny, ale również do wykonywania różnych prac ręcznych, takich jak kwietniki, makramy czy łapacze snów. Dzięki temu mogą stanowić funkcjonalną i świetnie prezentującą się dekorację. Do tego celu świetnie sprawdzi się nie tylko sznurek jutowy, ale również polipropylenowy.

O czym warto pamiętać, wybierając sznurek ogrodniczy?

W naszej ofercie pojawiły się starannie wykonane kolorowe sznury, które można z powodzeniem dopasować do aranżacji ogrodu lub do roślin. Dzięki temu w przypadku podwiązania będą one zupełnie niewidoczne. Duże znaczenie ma również wybór odpowiedniej długości i grubości, aby linka jutowa lub polipropylenowa wytrzymała nawet duże obciążenie. Z tego też powodu każdy proponowany przez nas ogrodniczy sznur do bielizny, podwiązywania czy ręcznych prac wyróżnia się wysoką wytrzymałością. Dbamy o starannie dobrane materiały, a także o precyzyjne wykończenie każdego produktu. W efekcie wyróżniają się one nienagannym stanem technicznym przez wiele lat i sprawdzają się w wielu praktycznych zastosowaniach.

Niezależnie od wyboru sznurka jutowego lub polipropylenowego zapewniamy sprawną dostawę i staranne zapakowanie produktu. Dzięki temu linka po rozpakowaniu prezentuje się estetycznie i jest łatwa do rozplątania. Oferujemy takie długości jak 15, 20, 90 czy nawet 250 metrów. W rezultacie łatwo dopasujesz dany rozmiar do planowanych prac ogrodniczych. Co więcej, występują one zarówno w neutralnych kolorach, takich jak beż, biel czy zieleń, a także w bardziej wyróżniających się, na przykład czerwonym, żółtym czy niebieskim.

Rozwiń